Austria

Stn. Competitor Category  
1  FEICHTINGER Mathias - STURM Anna  Rock 'n' Roll-B class  
2  LEIBETSEDER Felix - STURM Marlene  Rock 'n' Roll-B class  
3  SPENDIER Sandro - SCHOJER Nicole  Rock 'n' Roll-B class  
45  TESO Francesco - WAGNER Annika  Rock 'n' Roll-Juniors  
47  DWORSKI Michael - WERNIG Manisha  Rock 'n' Roll-Juniors  
48  PALL Endre - MOOSBAUER Sarah  Rock 'n' Roll-Juniors  
49  MESSNER Julius - EBERT Anne  Rock 'n' Roll-Juniors  
50  GFRERER Max - TREFFNER Miriam  Rock 'n' Roll-Juniors  
52  PAVKOVIC Dominik - KORTIN Selina  Rock 'n' Roll-Juniors  
121  SCHINDL Nikolaus - VONBANK Louisa  Rock 'n' Roll-Youth  
122  BRÜCKL Leon - SCHEMBERGER Lara  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Bulgaria

Stn. Competitor Category  
4  ILIEV Aleksandar - ZAPRIANOVA Nikoleta  Rock 'n' Roll-B class  
 

Croatia

Stn. Competitor Category  
6  RUDEC Branimir - ZABJACAN Lucija  Rock 'n' Roll-B class  
7  MIKIC Alen - SILAJ Ana  Rock 'n' Roll-B class  
8  LABURA Lovro - COVRAN Elena  Rock 'n' Roll-B class  
9  TISLAR Ivan - SINGER Sarah  Rock 'n' Roll-B class  
53  MAMIC Kristijan - SIPUSIC Veronika  Rock 'n' Roll-Juniors  
54  MILKOVIC Noa - DRAVINEC Maja  Rock 'n' Roll-Juniors  
55  TORJANAC Ivan - HARAPIN Jana  Rock 'n' Roll-Juniors  
56  BIKCEVIC Mihael - KOPORČIĆ Nikolina  Rock 'n' Roll-Juniors  
57  MANDIC Kristijan - ANTOLOVIC Ruzica  Rock 'n' Roll-Juniors  
58  KNEZEVIC Dominik - LATINOVIC Lea  Rock 'n' Roll-Juniors  
59  BILUSIC Lovro - COVRAN Ema  Rock 'n' Roll-Juniors  
60  KOPORCIC Mario - OREC Ema  Rock 'n' Roll-Juniors  
123  MILETIC Borna - ORLOVIĆ Lara  Rock 'n' Roll-Youth  
125  STRAHONIJA Klaudio - CINDRIC Natalija  Rock 'n' Roll-Youth  
126  JUSINSKI Fran - SAJFERT Ivana  Rock 'n' Roll-Youth  
127  PECHA Matej - ZIVKOVIC Marija  Rock 'n' Roll-Youth  
128  LILIH Noa - RYKOVA Polina  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Czech Republic

Stn. Competitor Category  
10  KROULIK David - HRONSKÁ Michaela  Rock 'n' Roll-B class  
11  PIKALEK Martin - LUKESOVA Tereza  Rock 'n' Roll-B class  
61  SLAMA Lukas - FORTOVA Anna  Rock 'n' Roll-Juniors  
62  HOJDA Milan - KARBANOVA Katerina  Rock 'n' Roll-Juniors  
63  LAUFKA Roman - KORDIKOVA Veronika  Rock 'n' Roll-Juniors  
64  RUZICKA Martin - PACOURKOVA Nelly  Rock 'n' Roll-Juniors  
67  VALENTA Dusan - ZAHOURKOVA Katerina  Rock 'n' Roll-Juniors  
68  MICHALIČKA Karel - MASKOVA Sandra  Rock 'n' Roll-Juniors  
129  LUKES Matej - SEMBEROVA Veronika  Rock 'n' Roll-Youth  
130  SPEJTEK Marek - MUSILOVA Eliska  Rock 'n' Roll-Youth  
132  KRAL Miroslav - NÜRNBERGER Daliah  Rock 'n' Roll-Youth  
133  LEDL Martin - VRABCOVA Katerina  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Finland

Stn. Competitor Category  
12  HAGEL Niklas - HELL Laura  Rock 'n' Roll-B class  
 

France

Stn. Competitor Category  
14  CASCHERA Julien - DELATORRE Emmie  Rock 'n' Roll-B class  
15  DERUDET Sacha - BOUVARD Pauline  Rock 'n' Roll-B class  
69  BRULAS Lorenzo - BOLLE Pauline  Rock 'n' Roll-Juniors  
70  BAILLY Lucas - SALIBA Clotilde  Rock 'n' Roll-Juniors  
71  PAISLEY Lewis - HUBERT Marie  Rock 'n' Roll-Juniors  
72  GAY Marvin - FAYARD Lilou  Rock 'n' Roll-Juniors  
135  DELATORRE Marty - PORTILLO Ophélie  Rock 'n' Roll-Youth  
136  SOUCHON Dylan - PARRASSIN Camille  Rock 'n' Roll-Youth  
137  MICHEL Evan - CUISINIER Lise  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Hungary

Stn. Competitor Category  
17  ALAKSZA Ádám - FARKAS Dorottya  Rock 'n' Roll-B class  
19  ÁBRAHÁM Dániel Zoltán - HARANGOZÓ Boglárka  Rock 'n' Roll-B class  
20  HORVÁTH András - FARKAS Viktória  Rock 'n' Roll-B class  
73  BALLA Balázs - ANDRI Szabina  Rock 'n' Roll-Juniors  
74  KIRÁLY Ádám - CZETL Fanni  Rock 'n' Roll-Juniors  
75  ENDER Tamás - FINKENZELLER Kitti  Rock 'n' Roll-Juniors  
76  KARÁCSONY Krisztián - KUNDRÁT Fanni  Rock 'n' Roll-Juniors  
77  BODÓ Zsombor - RABB Alexandra  Rock 'n' Roll-Juniors  
78  BAUMGARTNER Dániel - MAGYAR Rebeka  Rock 'n' Roll-Juniors  
79  MESKÓ Alex-István - LEÉB Fruzsina  Rock 'n' Roll-Juniors  
80  CZANIK László - DOBAY Dóra  Rock 'n' Roll-Juniors  
81  SZOLJÁR Bence - LAJTI Renáta  Rock 'n' Roll-Juniors  
138  MESKÓ Patrik-Attila - PONCZ Zsófia-Ilona  Rock 'n' Roll-Youth  
139  SZARVAS Benjamin - PAPP Csenge  Rock 'n' Roll-Youth  
140  POLYÁNKI Benedek - SZŐKE Kitti  Rock 'n' Roll-Youth  
141  SZARVAS Ferenc - PÉNZES Viktória  Rock 'n' Roll-Youth  
142  SZABÓ Bálint - HOLICZA Ágnes  Rock 'n' Roll-Youth  
143  BARABÁS Dániel - BÉRES Dorina-dominika  Rock 'n' Roll-Youth  
144  TOMA Patrik - APRÓ Lili  Rock 'n' Roll-Youth  
145  VERÉB Gergő - HAMZA Csenge  Rock 'n' Roll-Youth  
146  MAGYAR Ádám - VAS Lilian  Rock 'n' Roll-Youth  
147  SZOLJÁR Zsombor-Csaba - DÖMÖTÖR Daniella-viktória  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Italy

Stn. Competitor Category  
21  NEGRIN Federico - ZAMPIERI Federica  Rock 'n' Roll-B class  
82  CALZA Milo - RAGONE Martina  Rock 'n' Roll-Juniors  
 

Lebanon

Stn. Competitor Category  
22  TANNOUS Mazen - ABOU-SAMRA Caren  Rock 'n' Roll-B class  
 

Norway

Stn. Competitor Category  
111  BERG Steinar - OLSTAD Anne Ragnhild  Rock 'n' Roll-Main Class  
 

Poland

Stn. Competitor Category  
23  JEDYNAK Piotr - BIALAS Joanna  Rock 'n' Roll-B class  
24  SZPULECKI Bartosz - MICHALSKA Magdalena  Rock 'n' Roll-B class  
83  NOWAK Marek - NOWAK Karolina  Rock 'n' Roll-Juniors  
84  WARZECHA Filip - BATKO Aleksandra  Rock 'n' Roll-Juniors  
148  DĄBROWSKI Jan - ROMEK Kinga  Rock 'n' Roll-Youth  
149  DYBKA Oliwer - SKROBISZ Julia  Rock 'n' Roll-Youth  
150  GWIAZDA Mateusz - BABIARZ Zuzanna  Rock 'n' Roll-Youth  
151  DZIĘGIEL Miłosz - KRĘGIEL Natalia  Rock 'n' Roll-Youth  
152  KESHISHYAN Arman - CICHOŃ Laura  Rock 'n' Roll-Youth  
153  PLEBAŃSKI Franciszek - SUPEL Gabriela  Rock 'n' Roll-Youth  
154  MICHALSKI Krzysztof - ANTONIEWICZ Wiktoria  Rock 'n' Roll-Youth  
155  BARTKOWIAK Błażej - KASPERSKA Weronika  Rock 'n' Roll-Youth  
156  WĘGROWSKI Ilian - GRĄDZKA Julia  Rock 'n' Roll-Youth  
157  SKOCZYLAS Kamil - DOUMAS Penelopa  Rock 'n' Roll-Youth  
158  LUDKIEWICZ Kamil - KOBYLANSKA Marika  Rock 'n' Roll-Youth  
159  ŁABOŃSKI Jakub - BRZESKA Iga  Rock 'n' Roll-Youth  
160  GORENCZYK Jan - STASAK Kinga  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Russian Federation

Stn. Competitor Category  
25  PASCAL Denis - MUHACHEVA Tamara  Rock 'n' Roll-B class  
26  SLOBODENKO Viacheslav - EGOROVA Liubov  Rock 'n' Roll-B class  
27  MALTCEV Daniil - FOMINA Anastasia  Rock 'n' Roll-B class  
28  PARFENOV Evgeny - FEDOROVSKAYA Ksenia  Rock 'n' Roll-B class  
29  KORKUNOV Kirill - CHETOVA Sofia  Rock 'n' Roll-B class  
30  GALANIN Pavel - MEDVEDEVA Irina  Rock 'n' Roll-B class  
32  ZYUZIN Pavel - BAKHYSHOVA Margarita  Rock 'n' Roll-B class  
33  KORNILOV Andrey - BUINA Anastasia  Rock 'n' Roll-B class  
86  KULIKOV Andrey - IRTEGOVA Maria  Rock 'n' Roll-Juniors  
87  TANAKBAEV Daniil - MATINYAN Daria  Rock 'n' Roll-Juniors  
88  VASYAGIN Vyacheslav - ABYZOVA Alina  Rock 'n' Roll-Juniors  
89  FROLOV Nikita - DYACHKOVA Elizaveta  Rock 'n' Roll-Juniors  
91  ELISEEV Evgenii - SUDAKOVA Vittoria  Rock 'n' Roll-Juniors  
92  GLUBOKOV Pavel - KRUZHKOVA Alena  Rock 'n' Roll-Juniors  
93  GORBACHEV Artem - SELIVANOVA Alina  Rock 'n' Roll-Juniors  
112  PANFEROV Alexei - ZAIDULINA Olga  Rock 'n' Roll-Main Class  
114  TERTYSHNIYY Denis - OSNOVINA Ksenia  Rock 'n' Roll-Main Class  
115  KONDRASHIN Alexey - KOZLOVA Darina  Rock 'n' Roll-Main Class  
116  YOUDIN Ivan - SBITNEVA Olga  Rock 'n' Roll-Main Class  
161  SVIRIN Sergey - MUSHTO Angelina  Rock 'n' Roll-Youth  
163  VEDENEEV Boris - ZOLOTARENOK Alisa  Rock 'n' Roll-Youth  
164  KOVALKOV Ivan - GARNENKO Sofya  Rock 'n' Roll-Youth  
165  CHURAKOV Nikita - BELOVA Maria  Rock 'n' Roll-Youth  
167  MAZURENKO Valentin - ZELENTSOVA Marina  Rock 'n' Roll-Youth  
168  KVASHA Egor - TCAPLINA Alena  Rock 'n' Roll-Youth  
169  GRIGOROVICH Nikita - MESHCHERSKAYA Arina  Rock 'n' Roll-Youth  
170  MAVLUTOV Vladislav - PONOMAREVA Iuliia  Rock 'n' Roll-Youth  
171  YATSKOV Maxim - GRUSHINA Ekaterina  Rock 'n' Roll-Youth  
172  PROSKURDIN Makar - BUDARINA Elena  Rock 'n' Roll-Youth  
173  KOSENKOV Alexsander - PALADII Maria  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Slovak Republic

Stn. Competitor Category  
41  VASILČÁK Tomáš - FRLAJSOVÁ Rea  Rock 'n' Roll-B class  
42  LALÍK Miroslav - FÁBOVÁ Nikolette  Rock 'n' Roll-B class  
43  KUKLIS Jakub - KLIMKOVÁ Karolina  Rock 'n' Roll-B class  
120  KOCIS Filip - HRUSKOVA Andrea  Rock 'n' Roll-Main Class  
182  BRŠEL Sebastian - SUJOVÁ Janka  Rock 'n' Roll-Youth  
183  VIZINA Kristián - MESTICKÁ Tatiana  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Slovenia

Stn. Competitor Category  
34  JUŽNIČ Jaka - NAROBE Maja  Rock 'n' Roll-B class  
35  MATEČKO Miha - PINTAR Tjaša  Rock 'n' Roll-B class  
37  BRULC Luka - HORVAT Julija  Rock 'n' Roll-B class  
39  JAPELJ Miha - GUMILAR Karolina  Rock 'n' Roll-B class  
94  LEŠTAN Matija - MIŠKULIN Pika  Rock 'n' Roll-Juniors  
95  VREVC-ZLAJPAH Ziga - ZAJC Ajda  Rock 'n' Roll-Juniors  
96  POLICNIK Matevz - BRCE Hana  Rock 'n' Roll-Juniors  
97  KAVČIČ Jak - ŽMUC-ŠKRAP Špela  Rock 'n' Roll-Juniors  
98  MAREKOVIC Tim - MARINKO Loti  Rock 'n' Roll-Juniors  
99  MATEČKO Matej - ARH Evelin  Rock 'n' Roll-Juniors  
100  JORDAN Jaka - ŠMID Kaja  Rock 'n' Roll-Juniors  
101  VREVC-ZLAJPAH Jaka - KURNIK Danaja  Rock 'n' Roll-Juniors  
102  ARH Patrik - JAGODIČ Kristina  Rock 'n' Roll-Juniors  
103  NOVAK Matic - KOZJEK Ema  Rock 'n' Roll-Juniors  
174  ŠTRUKELJ Tej - GAJSKI Teja  Rock 'n' Roll-Youth  
175  ŽEPIČ Domen - MEGLIČ Nika  Rock 'n' Roll-Youth  
176  ČEŠNOVAR Miha - HORVAT-ZEILHOFER Paulina  Rock 'n' Roll-Youth  
177  KRESAL Martin - KREMŽAR Juta  Rock 'n' Roll-Youth  
178  ŽIVIČ-PAVČEK Lovro - ŽIVIČ-PAVČEK Nana  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Switzerland

Stn. Competitor Category  
40  ISENRING Dimitri - THALMANN Dominique  Rock 'n' Roll-B class  
104  GROSS Julian - CALDARULO Noemi  Rock 'n' Roll-Juniors  
105  WENK Lukas - LUKAS Sina  Rock 'n' Roll-Juniors  
106  SCHMIDT Sven - THALMANN Célestine  Rock 'n' Roll-Juniors  
107  GALL Josua - GILOMEN Samira  Rock 'n' Roll-Juniors  
117  CERUTTI Richard - GALVEZ Amélie  Rock 'n' Roll-Main Class  
118  HUOT-SOUDAIN Christopher - DI-PIETRO Alessia  Rock 'n' Roll-Main Class  
119  ROPRAZ Fabien - IOUDINA Ioulia  Rock 'n' Roll-Main Class  
179  TOSCAN Maximilien - BERARDI Alyssia  Rock 'n' Roll-Youth  
180  MAZENAUER David - BÖSCH Cecilia  Rock 'n' Roll-Youth  
181  GERSBACHER Rouven - EPPER Geraldine  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Ukraine

Stn. Competitor Category  
108  CHAPALA Kostiantyn - ZGUROVSKA Ella  Rock 'n' Roll-Juniors  
109  SYTNYK Danyil - ZINCHENKO Oryna  Rock 'n' Roll-Juniors  
184  SKOROHOD Ivan - GEYMUR Viktoriya  Rock 'n' Roll-Youth  
185  DRYGULYAS Mykyta - VOLK Darya  Rock 'n' Roll-Youth  
186  CHAPALA Maksym - KUZMINA Elina  Rock 'n' Roll-Youth  
187  TRYTIAK Matviy - SHOLOKHOVA Mariana  Rock 'n' Roll-Youth  
188  MANZHOS Maksym - SHAMRAI Oleksandra  Rock 'n' Roll-Youth  
189  PAVLYUCHENKO Vladyslav - BUZOVERIA Vladyslava  Rock 'n' Roll-Youth  
 

Prepared by: